MadPride:Zandbak: verschil tussen versies
Uit Mad Pride Nederland
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#time:l, d F Y, G:i|2022-04-11T16:30}}<br> {{#time:l, d F Y, G:i|{{tijdsverschil|2022-04-11T16:30|-1.5}} }}<br>') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{#time: | {{#time:D. d F Y, G:i|2022-04-11T16:30}}<br> | ||
{{#time: | {{#time:D. d F Y, G:i|{{tijdsverschil|2022-04-11T16:30|-1.5}} }}<br> | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ Mad Pride bijeenkomsten | |||
|- | |||
! 2020 | |||
| [[Bijeenkomst (januari 2020)|jan]] | |||
| [[Bijeenkomst (februari 2020)|feb]] | |||
| [[Bijeenkomst (maart 2020)|mar]] | |||
| [[Bijeenkomst (april 2020)|apr]] | |||
| [[Bijeenkomst (mei 2020)|mei]] | |||
| [[Bijeenkomst (juni 2020)|jun]] | |||
| [[Bijeenkomst (juli 2020)|jul]] | |||
| [[Bijeenkomst (augustus 2020)|aug]] | |||
| [[Bijeenkomst (september 2020)|sep]] | |||
| [[Bijeenkomst (oktober 2020)|okt]] | |||
| [[Bijeenkomst (november 2020)|nov]] | |||
| [[Bijeenkomst (december 2020)|dec]] | |||
|- | |||
! 2021 | |||
| [[Bijeenkomst (januari 2021)|jan]] | |||
| [[Bijeenkomst (februari 2021)|feb]] | |||
| [[Bijeenkomst (maart 2021)|mar]] | |||
| [[Bijeenkomst (april 2021)|apr]] | |||
| [[Bijeenkomst (mei 2021)|mei]] | |||
| [[Bijeenkomst (juni 2021)|jun]] | |||
| [[Bijeenkomst (juli 2021)|jul]] | |||
| [[Bijeenkomst (augustus 2021)|aug]] | |||
| [[Bijeenkomst (september 2021)|sep]] | |||
| [[Bijeenkomst (oktober 2021)|okt]] | |||
| [[Bijeenkomst (november 2021)|nov]] | |||
| [[Bijeenkomst (december 2021)|dec]] | |||
|- | |||
! 2022 | |||
| [[Bijeenkomst (januari 2022)|jan]] | |||
| [[Bijeenkomst (februari 2022)|feb]] | |||
| [[Bijeenkomst (maart 2022)|mar]] | |||
| [[Bijeenkomst (april 2022)|apr]] | |||
| [[Bijeenkomst (mei 2022)|mei]] | |||
| [[Bijeenkomst (juni 2022)|jun]] | |||
| [[Bijeenkomst (juli 2022)|jul]] | |||
| [[Bijeenkomst (augustus 2022)|aug]] | |||
| [[Bijeenkomst (september 2022)|sep]] | |||
| [[Bijeenkomst (oktober 2022)|okt]] | |||
| [[Bijeenkomst (november 2022)|nov]] | |||
| [[Bijeenkomst (december 2022)|dec]] | |||
|- | |||
! 2023 | |||
| [[Bijeenkomst (januari 2023)|jan]] | |||
| [[Bijeenkomst (februari 2023)|feb]] | |||
| [[Bijeenkomst (maart 2023)|mar]] | |||
| [[Bijeenkomst (april 2023)|apr]] | |||
| [[Bijeenkomst (mei 2023)|mei]] | |||
| [[Bijeenkomst (juni 2023)|jun]] | |||
| [[Bijeenkomst (juli 2023)|jul]] | |||
| [[Bijeenkomst (augustus 2023)|aug]] | |||
| [[Bijeenkomst (september 2023)|sep]] | |||
| [[Bijeenkomst (oktober 2023)|okt]] | |||
| [[Bijeenkomst (november 2023)|nov]] | |||
| [[Bijeenkomst (december 2023)|dec]] | |||
|} |